[КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР ]
 

КНП «ЧЕРКАСЬКА МІСЬКА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ» ЧМР
 

Директор, лікар-інфекціоніст вищої категорії Волгіна Світлана Іванівна

18028, м. Черкаси, вул. Р. Люксембург, 210/1
тел./факс: (0472) 64-03-52, 64-30-94 e-mail: inf_lk@2upost.com
 
Головна медична сестра
Литвин Алла Іванівна
тел.. 64-14-17
 

КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР – лікувально-профілактичний заклад, який забезпечує надання спеціалізованої медичної допомоги хворим дітям, підліткам та дорослим мешканцям міста та області більш як 50 нозологічних форм, забезпечує проведення комплексу профілактичних заходів щодо раннього виявлення інфекційних хворих, попередження і зниження інфекційної захворюваності, здійснення моніторингу за станом здоров’я населення.
 

За штатним розкладом у КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР функціонує 100 ліжок 50 - для дорослого населення та 50 - для дітей.

Станом на 01.01.2015р. в лікарні 116 працюючих: з них 14 лікарів, 51 медична сестра, 33 молодших медичних працівника та 18 працівників господарчого персоналу.Приймальне відділення.

Завідувач приймальним відділенням  Назарова Людмила Василівна – лікар-інфекціоніст дитячий вищої категорії

Госпіталізація хворих відбувається через приймальне відділення щоденно цілодово.

В приймальному відділенні проводиться реєстрація всіх осіб, які звернулися, вирішується питання необхідності госпіталізації, оформляється первинна медична документація та обстеження, які необхідно провести до початку специфічної терапії. Приймальне відділення складається з двох прийомів (дитячого та дорослого), розташованих у різних кінцях будинку. Прийоми мають ізольований зовнішній вхід.Щорічно на приймальне відділення інфекційної лікарні звертається від 4 до 5 тисяч пацієнтів з підозрою на інфекційну патологію, з них 3 – 3,5 тис. госпіталізується в інфекційні відділення.


Дитяче інфекційне відділення.
 
 

Завідувач дитячого інфекційного відділення  Рихва Юлія Віталівна лікар-інфекціоніст дитячий другої категорії

 

Старша медична сестра  Пятчаніна Валентина Анатоліївна


                      Дитяче інфекційне відділення надає цілодобово висококваліфіковану спеціалізовану ургентну та планову допомогу дітям інфекційного профілю, а саме : - гострі кишкові інфекції, гострі респіраторні вірусні інфекції, трансмісивні інфекції, особливо-небезпечні інфекції, гельмінтози, які потребують стаціонарного лікування: - хворі з соматичною патологією, які потребують ізоляції на період карантину; - бактеріоносії декретованих груп для санації носійства; - хворі на ВІЛ-інфекцію/СНІД.
 
 

 

Інфекційне відділення.
 

 

Завідувач інфекційного відділення лікар-інфекціоніст вищої категорії  Романенко Ніна Василівна

 
Старша медична сестра  Пріма Надія Миколаївна


                        Інфекційне відділення надає цілодобово висококваліфіковану спеціалізовану ургентну та планову допомогу хворим інфекційного профілю жителям міста та області, а саме : - гострі кишкові інфекції, гострі респіраторні вірусні інфекції, трансмісивні інфекції, особливо-небезпечні інфекції, гельмінтози, які потребують стаціонарного лікування; - хворі з соматичною патологією, які потребують ізоляції на період карантину; - бактеріоносії декретованих груп для санації носійства; - хворі на ВІЛ-інфекцію/СНІД, в тому числі в термінальних стадіях.
 

По наказу Департаменту охорони здоров’я та соціальної політики від 25.05.2012р. № 104 „Про профілізацію ліжкового фонду в ЛПЗ міста на 2012р.” в Черкаській міській інфекційній лікарні для надання стаціонарної допомоги виділено 15 ліжок для хворих на ВІЛ/СНІД, з них 2 ліжка для дітей.
 

 

 
 

Згідно Постанови кабміну України № 680 від 26.04.2007р. та на виконання плану заходів Черкаської обласної державної адміністрації розроблено план заходів з метою підготовки відзначення 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні покращено умови перебування ветеранів війни, членів з сімей загиблих воїнів в повному обсязі проводиться лікування за бюджетні кошти.

 
              Чуйне та турботливе ставлення до хворого, теплота піклування, культура спілкування та увага суттєво скорочують терміни перебування в стаціонарі та прискорюють результати оздоровлення хворих.
 
 

Крім того, проводиться консультативний прийом позаштатними інфекціоністами департаментів охорони здоров’я області та міста.

 
 

Волгіна С.І.
 

Штепа Н.О. – щосереди з 11.00 до 13.00; Назарова Л.В. та Романенко Н.В. – щочетверга з 11.00 до 13.00.

 
  Телефони для довідок: (0472) 56-36-92 приймальне відділення для дорослих (0472) 56-48-92 приймальне відділення для дітей  
 
 

Інформаційно-аналітичний кабінет проводить облік, зведення та аналіз статистичної інформації, складає плани та звіти, готує оперативні дані щодо діяльності стаціонару з актуальних питань або за певний період, контролює виконання плану основних заходів, здійснює роботу із забезпечення лікарні єдиною методичною документацією, готує матеріали до оперативних нарад та звітів керівництва лікарні. Надається методична допомога працівникам інфекційних відділень.
 

 

лікар-методист: Рудень І.О.

 
 

медичний статистик: Шведенко О.В.

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 


 

 


 

медичний статистик: Лисогор А.В.

 
 

З 2010 року виконує функції як міський організаційно-методичний кабінет з питань профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією/СНІДом при КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня" ЧМР, який виконує зв'язок між лікувально-профілактичними закладами міста, Департаментом охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради та КЗ «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД» ЧОР. Телефон для довідок: 50-52-48
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 
 

 

 
 


 

    секретар: Дудич Т.В.

 

Інспектор відділу кадрів  володіє програмою «Кадри». Всі документи, що надходять до інфекційної лікарні приймаються централізовано секретарем, відповідальним за веден­ня діловодства. Телефон для довідок: (0472) 64-03-52


        Фінансово-економічні питання лікарні успішно вирішують працівники бухгалтерії.
 
 
Гол.бухгалтер: Шалина Т.І. 
 
Економіст: Пріма О.В.
 
Бухгалтер: Безугла Н.О.

                 
 

Телефон для довідок: (0472) 64-14-17
 

 
 

 
 

Колектив КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня» ЧМР завжди готовий працювати для збереження здоров’я населення Черкащини.